PRVNÍ ANTUKOVÝ TURNAJ

Lukáš Hlásek 29.5.2012 7
PRVNÍ ANTUKOVÝ TURNAJ

V sobotu ráno jsme vyrazili do Nové Včelnice  na náš první antukový turnaj tohoto roku. Během týdne  byla složena sestava týmu v němž jsou:  Jára, Ruby, Libor, Cába, Indi, Domino a moje 193cm maličkost (Lukáš). Bohužel Pavka (každoroční účastník turnaje) musel do práce, Tomáš O. nemohl z důvodu konání pouti a Ondrovi nevyšel čas. Ani Nohy nakonec nemohl a jak on řekl „Musím jít kácet dříví.“, musíte uznat sami, že na toto odpověď není. :D

Na tomto turnaji se našemu týmu moc nedaří. V minulém roce jsme skončili na posledním místě a před dvěma lety na předposledním jestli si dobře pamatuji. Je to asi dlouhou přestávkou po ukončení sezóny a znovu zvyknutí si na venkovní podmínky.

Každý rok se zde sejdou velmi dobré týmy a tak tomu bylo i letos. Zúčastnili se: Pacov, Včelnice, Včelnička, J. Hradec, Strmilov, Pelhřimov, Bechyně a N. Rychnov.

Začátek byl naplánován na 9 hod. a po vysvětlení herního systému se mohlo jít na věc. Začínali jsme hrát až druhý zápas. Indi nám vylosoval skupinu „A“ ve které jsme setkali s domácím týmem Včelnice s Novým Rychnovem a Bechyní. Touto skupinou se nám procházelo vcelku jednoduše až na malé zaváhání v závěrečném zápase s Bechyní jsme ztratili jeden set, ale postup už byl jistý.

Na čtvtrfinále jsme si museli půjčit Jirku Olta z Pelhřimova jelikož nám Jarda (KOZIÁŠ) odjel vyhlašovat (jel se najíst) volejbalistu roku do Brna. Jirka nám v postupu do finále velice pomohl a chtěli bychom mu tímto poděkovat.

Po zápase o třetí a o čtvrtý místo byla velice dlouhá přestávka jak jsme se shodli :D a neunesli jsme tíhu okamžiku ( alkohol ) a trochu to přepískli. Ve finále nic nevycházelo a tak N. Včelnice vyhrála 2:0 a vyhrála domácí turnaj.

Pro náš tým to je dobrý výsledek oproti předcházejícím rokům a příští rok to zkusíme vydržet až dokonce :D

 

 

 

Sdílej !!!

7 komentářů »

 1. avatar
  Olťák 21.5.2012 at 10.22 -

  Nemáte zač, klucíí pacovští… škoda že to nevyšlo v tom finále a jsem rád, že na vině byl alkohol a ne já :-)

  • Lukáš Hlásek
   Lukáš Hlásek 21.5.2012 at 13.45 -

   Njn nějak jsme se neudrželi a dopadlo to tak jak to dopadlo. :D

 2. avatar
  Divous 21.5.2012 at 20.48 -

  Jsem se těšil, že se něco dozvím o tom jak se hrálo a moc jsem se nedozvěděl. Snad jenom konečný umístění :-(

 3. avatar
  Jarda13 21.5.2012 at 21.37 -

  Jsi to psal ještě vožralej ????? :)

  • Lukáš Hlásek
   Lukáš Hlásek 22.5.2012 at 8.33 -

   No psal jsem to ještě v malém opojení. :D

 4. avatar
  domino 24.5.2012 at 12.19 -

  :D Hlavně, že si nepleteš pojmy s dojmy ;) Jinak jsme se záhadně dostali ze čtvrtfinále (který nebylo:D) do finále :) A Jeníku R. předvedená hra… ve skupině dobrý, dobrý, samí najetí borci! v semifinále jen jeden střízlivej najetej borec a ještě ne pacovsekej :) (díky, Jirko :) ) no a ve finále vyhrál alkohol… toť asi vše… Za zmínku by snad stálo eso na matchball proti Rychnovu, nemyslíš, Luky? :D

 5. avatar
  domino 24.5.2012 at 12.22 -

  Plus ještě pozoruhodné panorama za hřištěm…

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien