Slavoj Pacov C – Slavoj Pacov D 3:2

Libor Stupka 11.11.2012 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slavoj Pacov C – Slavoj Pacov D 3:2

Slavoj Pacov C – Slavoj Pacov D 3:2 (25:13,25:16,20:25,24:26,15:6)

Pacov C : Stupka – Rubáček,Mareš,Cába,Kocour,Šesták, Starka, Pazderka

Pacov D : Hošek – Neumann,Hlásek,Mašát,Novotný,Vacek,Kalivoda,Mládek,Marek

Rozhodčí : Švec Jiří

Kvalitní volejbal předváděla obě družstva v páteční podvečer na palubovce Gy Pacov. Nikdo nechtěl prohrát a tak derby se hrálo na pět setů. Byl to zápas nahoru a dolů. Tým „C“ vyhrál první set poměrně hladce i ve druhém setu se dalo uvažovat o poměrně krátkém zápase a vidina orošeného pivka ve sklenici byla poměrně blízko. Tým „D“ složený z juniorky a doplněný smečařem Hláskem,trenérem Neumannem a Mašim najednou ožil a následující dva sety se odehráli v jejich režii. Čtvrtý set byl asi z celého utkání nejdramatičtější. V pátem setu utekl tým „C“ na rozdíl pěti bodů a dokráčel tak již v pohodě  do vítězného konce zajímavého utkání.